Darování nemovitosti

Poskytuji odborné a rychlé právní služby k řešení darování nemovitosti pro dárce anebo obdarovaného. Nabízím komplexní řešení této právní služby tak, aby darování nemovitosti proběhlo bezchybně a bez starostí pro klienta.

V rámci darování nemovitosti mohu také právně zajistit zřízení věcného břemene doživotního bezplatného užívání nemovitosti i po jejím převodu.

Darovací smlouvu a návrh na vklad do katastru nemovitostí Vám mohu připravit a zaslat emailem bez nutnosti osobní schůzky. 

Rozumím hodnotě Vašeho času, a proto potřebnou dokumentaci připravím obvykle do tří pracovních dnů nebo expresně po domluvě s klientem.

Ceník:

Příprava darovací smlouvy na nemovitou věc od 2.500,- Kč. Pokud máte zájem o nezávazné a přesné stanovení ceny za tuto právní službu ve Vašem konkrétním případě, kontaktujte mne vyplněním níže uvedeného formuláře nebo telefonicky na 720 072 059.

Kdo Vám poskytne právní službu:

JUDr. Zbyněk Drobiš, advokát. Více informací o advokátovi.

Garantuji právní bezchybnost darovací smlouvy a související právní dokumentace.

Tématu darování nemovitosti se také věnuji v publikační činnosti pro širokou veřejnost. Články můžete nalézt v sekci blog.

Reference klientů:

Děkuji panu doktorovi za rychlé sepsání darovací smlouvy a návrhu na vklad do katastru nemovitostí za rozumnou odměnu. Ing. J. Kundela, Praha.

Další reference klientů naleznete na firmy.cz nebo zde.

Jak postupovat při zájmu o právní službu:

Kontaktujte mne vyplněním níže uvedeného formuláře, emailem nebo telefonicky. Obratem se Vám ozvu.

Nezávazně mne kontaktujte